آیا مجموعه اپلای یار دارای مجوزات مربوطه قانونی می باشد ؟

بله ، مجموعه اپلای یار یکی از زیر مجموعه های گروه شرکت های چهره نگار با نام تجاری رصد و پایش چهره نگار سپندار با شماره ثبت 36883 و شناسه ملی 14005263892 نیز می باشد ، همچنین اپلای یار خود را به عنوان اولین کُنْسُرْسیوم شرکت های مورد تایید اعزام دانشجو تحت مجوز وزارت علوم ، تحقیقات و فانوری می داند . تیم ما با بهره گیری از مجوزات لازم اعزام دانشجو ، در کنار شما از شروع تا پایان فرایند مهاجرت تحصیلی خواهد بود.

راهنمایی و مشاوره شما دقیقا تا چه زمانی ادامه خواهد یافت ؟

تیم اپلای یار حتی بعد از ایفای تعهدات قراردادی خود ، بعضا تا ماه ها بعد که شرایط برای شما و خوانواده شما به حالت نرمال بازگردد پاسخگوی شما عزیزان در گروه های قراردادی خواهد بود .

امکان دسترسی به جزیات هر پرونده موفق شما ( نمونه ویزا ) وجود دارد ؟

از آن جایی که صرف داشتن تصویر از یک ویزا به عنوان نمونه کار محسوب نیمشود ، کلیه مشتریان ما این حق را دارند که به صورت تصادفی خواهان مشاهده جزیات دقیق اجرایی بابت هریک از نمونه ویزا های ما باشند . تیم اپلای یار با کمال افتخار این اطلاعات را به صورت حضوری به سمع و نظر شما خواهد رساند .

آیا امکان عقد قرارداد به صورت غیر حضوری هم میسر می‌باشد ؟

بله ، ابتدا پیش قرارداد برای شما ارسال میشود ، درصورت تایید شما و ااولین واریزی اصل قرارداد برای شما از طریق پست ارسال خواهد شد .

آیا مبلغ حق الزحمه اپلای یار با سایر ارائه دهندگان خدمات در خصوص اعزام دانشجو متفاوت است ؟

خیر ، نرخ تعیین شده به عنوان حق الزحمه توسط تیم ما همان نرخ اعلامی از سوی وزارت علوم بوده که در قرارداد های فی مابین به آن پایبند خواهیم بود .

خدمات اپلای یار تنها به داخل ایران محدود میشود ؟

خیر ، هنگامی که شما مشغول به جمع آوری چمدان خود و تهیه بلیط پرواز بعد از صدور روادید هستید ، تیم ما در صورت درخواست شما ، مشغول به منعقد سازی قرارداد خوابگاه و یا خانه ، هماهنگی ترانسفر فرودگاهی ، صدور بیمه نامه معتبر و در صورت فراهم بودن شرایط حتی هماهنگ سازی همراه فارسی زبان در روزهای ابتدایی حضور شما در کشور مقصد خواهد بود .

منظور از قرارداد تضمینی به چه معناست ؟

اخذ پذیرش در کلیه قراردادهای تحصیلی منعقد شده در مجموعه اپلای یار به صورت %100 تضمینی می باشد . این بدین معناست که چنانچه بنا به هردلیلی تیم اپلای یار موفق به اخذ پذیرش موضوع قرارداد برای مشتریان خود نگردد ، کلیه مبالغ دریافتی عودت خواهد شد .

آیا امکان پیشبرد فرایند های کنسولی مانند تایید تصدیق مدارک برای مشتریانی که خارج از شهر تهران زندگی میکنند وجود دارد ؟

بله ، تیم اپلای یار نه تنها برای مشتریانی که در سایر شهر های کشور ایران زندگی میکنند بلکه برای آن دسته از مشتریانی که به دلیل مشغله کاری امکان حضور در سفارتخانه ها را ندارند به صورت وکالتی و کاملا رایگان کلیه امور کنسولی که امکان حضور نماینده شرکت در آن فراهم باشد را انجام خواهد داد .